Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ogrodnik/Florysta

Okuniew

Hotel trzygwiazdkowy położony w okolicach Okuniewa, poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Ogrodnika/Florysty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Przygotowywanie bukietów i kompozycji kwiatowych według wzorów oraz własnego
pomysłu.
 Przygotowywanie gotowych bukietów i kompozycji.
 Wykonywanie dekoracji okolicznościowych.
 Dbałość o zachowanie świeżości kwiatów.
 Dbałość o roślinność na terenie przylegającym do obiektu
 Dodatkowe prace manualne

WYMAGANIA:

 Doświadczenie z zakresu florystyki i dekoracji
 Podstawowa znajomość pielęgnacji roślin
 Zmysł dekoracyjny i estetyczny
 Zdolności manualne
 Kreatywność
 Zaangażowanie oraz sumienność w wykonywane obowiązki
 Elastyczność, dyspozycyjność, otwartość.
 Otwartość na ciężką pracę

OFERUJEMY:

 Ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze
 Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
 Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie swoich CV ze zdjęciem oraz klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)"

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2012  18:12

Identyfikator: 394414

Wyświetleń: 5597