Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz/ka w restauracji hotelowej

Hotel w Grębiszewie/k Mińska Mazowieckiego

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: Grębiszew/k. Mińska Mazowieckiego

Zadania:
&#8226; Właściwe i estetyczne przygotowanie potraw, uwzględniające receptury i normy obowiązujące w żywieniu zbiorowym
&#8226; Dbałość o koszty surowcowe w procesie produkcji żywności
&#8226; Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
&#8226; Przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
&#8226; Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
&#8226; Wyksztaucenie gastronomiczne
&#8226; Doświadczenie jako kucharz/ ka w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, bankietów, cateringu minimum 2 lata
&#8226; Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
&#8226; Zaangażowanie, chęć do pracy
&#8226; Dyspozycyjność
Oferujemy:
&#8226; Pracę w oparciu o umowę stała lub zlecenie
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość związania się z firmą na dłużej
&#8226; Pracę od zaraz

KONTAKT:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na wskazany adres e-mail wraz z nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Wrzesien, 2014  15:34

Identyfikator: 522865

Wyświetleń: 4943