Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik drukarni od Zaraz

Mińsk Mazowiecki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 9149) zatrudni:

Panie do zadań pomocniczych w drukarni oraz Panów z uprawnieniami na wózki widłowe.

Opis stanowiska:
- składanie i sklejanie asortymentu papierniczego
- praca manualna
- pakowanie gotowych wyrobów

Oferujemy:
- pracę dostępną od zaraz
- umowę cywilno-prawną
- możliwość podjęcia innych zleceń za pośrednictwem agencji pracy

Wymagania:
- podstawowe zdolności manualne
- dyspozycyjność do pracy
- chęć i motywacja do pracy

Miejsce pracy: okolice Mińska Mazowieckiego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Sierpien, 2015  09:38

Identyfikator: 559889

Wyświetleń: 2035